facebook.com/lksslesin/

Turnieje halowe w wykonaniu chłopców z rocznika 2009 nie przebiegły po naszej myśli. Pomimo wygranej ligi orlika chłopcy swoich wyników nie przenieśli na hale. Pierwszy swój turniej jakim był Oranje Cup rozegralismy 25 listopada. Nasza drużyna A i B zajęła kolejno 5 i 8 miejsce.

Kolejny turniej to udział w Gniezno Winter Cup w miniony weekend. W zmaganiach wzięło udział aż 30 zespołów z całej Polski. Chłopcy w fazie grupowej rozegrali 5 meczów. Po bardzo słabym początku i zbyt późnej pobudce nie wywieźliśmy pierwszego dnia żadnego punktu. Zerowy dorobek dał nam grę w Lidze Polskiej. Tam z zespołami z innych grup mierzyliśmy się o miejsca 21-30. Chłopcy zostawiając na boisku całe serduszko zanotowali tym razem jeden remis, jedna wygrana oraz trzy porażki. Na uwagę zasługuje świetna dyspozycja w bramce Adama Kaczora, który niejednokrotnie uratował nas od straty gola. To czego nam zabrakło to przede wszystkim gra bez piłki oraz wykończenie, gdyż sytuacji bramkowych nie brakowało. Z turnieju wywieziemy na pewno cenne doświadczenie, które mamy nadzieję że zaowocuje w przyszłości.

Skład: Hubert Dzwoniarkiewicz (kpt), Adam Kaczor (br), Filip Brzozowski, Szymon Wekwejt, Michał Karpina, Wiktor Antczak, Maciej Konieczka, Adam Kostański, Tobiasz Waleriańczyk.

adminPiłka nożnaTurnieje halowe w wykonaniu chłopców z rocznika 2009 nie przebiegły po naszej myśli. Pomimo wygranej ligi orlika chłopcy swoich wyników nie przenieśli na hale. Pierwszy swój turniej jakim był Oranje Cup rozegralismy 25 listopada. Nasza drużyna A i B zajęła kolejno 5 i 8 miejsce. Kolejny turniej to udział w...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
330 razy przeczytano