facebook.com/lksslesin

W miniony weekend największą atrakcją był turniej rocznika 2010- „Gniezno Winter Cup”. W turnieju wzięło udział 30 zespołów. Sobota była dniem eliminacyjnym, gdzie przyszło nam się zmierzyć w grupie z MKS Trzemeszno, Akademia Futsalu Toruń, Chojnik Jelenia Góra, Suchary Suchy Las oraz Chrobry Gniezno.

Nasi zawodnicy zostawiają całe serce na boisku i zdobywają drugie miejsce odnosząc trzy zwycięstwa: LKS- Chrobry Gniezno 5:2, LKS Suchary Suchy Las 6:2, LKS – MKS Trzemeszno 2:1, remisują 2:2 z Akademią Futsalu Toruń i odnoszą porażkę z Chojnikiem Jelenia Góra. Niedziela, to dzień finałów,10 najlepszych zespołów rywalizuje w dwóch grupach o finał. Tutaj zaczynają się schody, ponieważ na drodze do finału stoi Widzew Łódź, Gwardia Koszalin, Polonia Środa Wielkopolska oraz FA Leszno.

W pierwszym meczu przegrywamy 3:1 z Gwardią Koszalin, w kolejnym odnosimy porażkę 4:1 z Widzewem, który wygrał wszystkie spotkania na turnieju. Nadzieja pojawia się po pewnym zwycięstwie z Polonią Środa WLKP 3:0. Niestety na drodze do półfinału stoi Leszno, które na 10 sekund przed końcem spotkania strzela nam bramkę na 2:2. Zmagania ostatecznie kończymy na miejscu 8, jednak możemy być dumni, że mogliśmy rywalizować z Elitą młodzieżowej piłki nożnej.


Skład:

Michal Karpina (c), Paweł Galiński (br), Wiktor Antczak, Patryk Sroczyński, Piotr Olejniczak, Wiktor Giszter, Filip Ciecierski, Kacper Nawrot

Trener: Sobota Kamil

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1.WIDZEW ŁÓDŹ🥇
2.POGOŃ SZCZECIN🥈
3.FASE SZCZECIN🥉
4.Gwardia Koszalin
5.Football Academy Leszno
6.Błękitni Wronki
7.Chojnik Jelenia Góra
8.LKS Ślesin
9.Korona Wschowa
10.Polonia Środa Wlkp.
11.Warta Gorzów
12.Suchary Suchy Las
13.MKS Trzemeszno
14.Warta Poznań
15.Arkonia Szczecin
16.Falubaz Zielona Góra
17.Mieszko Gniezno
18.SP 13 Poznań
19.Warta Śrem
20.Stella Luboń
21.Football Factory Przecław
22.Młode Talenty Toruń
23.Polonia Stal Świdnica
24.GKS Tarnovia Tarnowo Podgóren
25.Gedania Gdańsk
26.Chrobry Gniezno
27 Akademia Futsalu Toruń
28.Pelikan Niechanowo
29.PS Gniezno
30 Akademia Piłkarska Niechanowo

adminPiłka nożnafacebook.com/lksslesin W miniony weekend największą atrakcją był turniej rocznika 2010- „Gniezno Winter Cup”. W turnieju wzięło udział 30 zespołów. Sobota była dniem eliminacyjnym, gdzie przyszło nam się zmierzyć w grupie z MKS Trzemeszno, Akademia Futsalu Toruń, Chojnik Jelenia Góra, Suchary Suchy Las oraz Chrobry Gniezno. Nasi zawodnicy zostawiają całe serce...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
92 razy przeczytano