facebook.com/strazaklichenstary/

W sobotę 12.08.2017 Strażacy rozegrali pierwszy mecz rundy 2017/2018. Na własnym boisku podejmowali Polanina Strzałkowo. Niestety nasz zespół przegrał (1:2). Bramkę dla naszej drużyny zdobył w 86 minucie Patryk Kosmowski, nowy nabytek drużyny, który przyszedł z GKS Lisewo. Warto zaznaczyć, że od 34 minuty nasza drużyna musiała grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Łukasza Łajdeckiego.

Skład: WOJCIECHOWSKI MARCIN. ŁAJDECKI ŁUKASZ.(34 CK). KRYGIER PRZEMYSŁAW. LENARTOWSKI KAMIL.WOLINOWSKI ERYK.KRYGIER PAWEŁ. SIEDLECKI KRZYSZTOF .ANDRZEJCZAK KRYSTIAN. JANIAK HUBERT. ŻELICHOWSKI ADRIAN( 60 KOSMOWSKI PATRYK). KŁAS MARCIN.
Rezerwa: PAWLAK ADRIAN. ADAMCZYK SZYMON. JAKUBOWSKI PAWEŁ.

adminPiłka nożnaW sobotę 12.08.2017 Strażacy rozegrali pierwszy mecz rundy 2017/2018. Na własnym boisku podejmowali Polanina Strzałkowo. Niestety nasz zespół przegrał (1:2). Bramkę dla naszej drużyny zdobył w 86 minucie Patryk Kosmowski, nowy nabytek drużyny, który przyszedł z GKS Lisewo. Warto zaznaczyć, że od 34 minuty nasza drużyna musiała grać w...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin