Strażak Licheń – LKS Ślesin
06.04.2019
Sobota g. 16.00
Stadion przy ul. Napoleona 1 w Ślesinie

Gramy mecz na wyjeździe, choć na swoim boisku. Kolejną ciekawostką jest, że to zawodnicy Lichenia spędzili więcej minut na głównej płycie w tym roku niż nasi zawodnicy. Pytanie tylko, w której szatni, kto się przebiera.

W tej rundzie rolę się odwróciły i to zawodnicy Strażaka są faworytami tego meczu o czym świadczy tabela i wzmocnienia kadrowe. Dla Nas jest to mecz o powrót do ” żywych „, dla Strażaka potwierdzenie siły i aspiracji walki o najwyższe cele. Zapowiada się ciekawy mecz, na który serdecznie zapraszamy. Niech wygra lepszy!

***

31 marca LKS Ślesin wygrał sparing!
GKS Osiek Wielki – LKS Ślesin 1:5
Bramki:
R. Czapski
B. Cekli
A. Jańczak
J. Kwiatkowski


W miniony weekend drużyna seniorów pauzowała w rozgrywkach ligowych aby być w rytmie meczowym rozegraliśmy mecz kontrolny na boisku gości.

Skład : H. Rachubiński, R. Stolarski(45′ R. Kaczmarek), P. Nowakowski, P. Łagocki(45′ J. Nowakowski), P. Gorgolewski(60′ K. Gotowała), B. Kaczmarek( 70′ P. Łagocki), A. Marciniak, A. Jańczak, R. Czapski(45′ J. Kwiatkowski), B. Cekli(70′ R. Czapski), B. Nowak.

Tekst: facebook.com/lksslesin/

adminPiłka nożnaStrażak Licheń - LKS Ślesin 06.04.2019 Sobota g. 16.00Stadion przy ul. Napoleona 1 w Ślesinie Gramy mecz na wyjeździe, choć na swoim boisku. Kolejną ciekawostką jest, że to zawodnicy Lichenia spędzili więcej minut na głównej płycie w tym roku niż nasi zawodnicy. Pytanie tylko, w której szatni, kto się przebiera. W...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
183 razy przeczytano