facebook.com/lksslesin

Wczoraj LKS rozegrał mecz 19 kolejki w którym podejmował GKS Rzgów. Faworytem tego spotkania była ekipa że Ślesina i szybko to potwierdziła. Trzy strzelone bramki w pierwszej połowie rozwialy wątpliwości kto w tym spotkaniu był lepszą drużyną.

Wynik spotkania po przerwie nie uległ zmianie i LKS zwyciężył 3:0. Ozdobą meczu był piękny gol z rzutu wolnego naszego zawodnika Rafała Czapskiego. Ten sam zawodnik dołożył jeszcze jedno trafienie, a z jedenastu metrów bramkę zdobył Arkadiusz Janczak.

adminPiłka nożnaWczoraj LKS rozegrał mecz 19 kolejki w którym podejmował GKS Rzgów. Faworytem tego spotkania była ekipa że Ślesina i szybko to potwierdziła. Trzy strzelone bramki w pierwszej połowie rozwialy wątpliwości kto w tym spotkaniu był lepszą drużyną. Wynik spotkania po przerwie nie uległ zmianie i LKS zwyciężył 3:0. Ozdobą meczu...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin