facebook.com/strazaklichenstary/

STRAŻAK LICHEŃ STARY-KASZTELANIA BRUDZEW (4:2)

Bramki: 64.KWIECIŃSKI Ł., 75. JANIAK H., 88.GUŻNICZAK T., 93 KAZMIERCZAK W.

W sobotnie popołudnie 19. maja 2018 o godz. 17:00 Strażacy rozegrali kolejny mecz w ramach 26. kolejki OZPN Konin z Kasztelanią Brudzew. Nietypowo tym razem jako gospodarze. Mecz był rozegrany na stadionie w Ślesinie, ponieważ boisko w Licheniu zostało zalane. Dla wielu zawodników Lichenia był to powrót na ,,swoje boisko”, gdyż kiedyś byli zawodnikami Ślesina i grali na tym stadionie (Andrzejczak K., Wojciechowski M., Łajdecki Ł., Podziński B., Małecki T.). Mniejsze epizody w klubie z Ślesina mieli Kazmierczak W., Koszela J., Lenartowski, K .Wolinowski E.

Pierwsza połowa to typowy mecz walki z przewagą naszej drużyny. Dogodne sytuacje mają Andrzejczak, Gużniczak, Każmierczak, Lenartowski. Nic nie chce wejść. Świetnie broni bramkarz z Brudzewa. Goście w pierwszej połowie zagrozili naszej bramce praktycznie dwa razy.

Druga połowa zaczęła się od ataków naszej drużyny ,,setki,, mieli Gużniczak, Andrzejczak w słupek, Kaźmierczak, Lenartowski. W 60 minucie rzut rożny dla Brudzewa – przegrywamy 0 do 1. W 64 minucie po faulu na Tomaszu Gużniczaku rzut karny wykonuje Kwieciński 1 do 1. Po tych bramkach gra na boisku się wyrównała.

W 75 minucie po podaniu prostopadłym przez Eryka Wolinowskiego Hubert Janiak zdobywa bramkę i ustala wynik na 2:1. Kolejne minuty i akcje z naszej strony. Atakuje Brudzew, robi się brzydka gra. W 88 minucie kolejne prostopadłe zagranie Gużniczaka i mamy 3:1. W 90 minucie Brudzew strzela na 3:2. Sędzia dolicza trzy minuty. W 93 minucie z około 25 metrów na strzał decyduje się Waldek Każmierczak. Piłka ląduje w okienku bramki gości i mamy 4:2. Chwilę póżniej sędzia odgwizduje koniec meczu.

Trzy punkty jadą do Lichenia. Podsumując cały przebieg spotkania nasza drużyna wykazała się bardzo dobrą organizacją gry (nie w 100%) niż goście. Z całego przebiegu meczu można śmiało napisać, że trzy punkty w tym dniu się nam należały. Warto też dodać, że kolejne szanse na grę dostali w tym meczu zawodnicy z drużyny juniorów Broniszewski Wiktor oraz Białecki Oskar.

Skład: WOJCIECHOWSKI M., LENARTOWSKI K., KAŹMIERCZAK W., KWIECIŃSKI Ł., ŁAJDECKI Ł., JAKUBOWSKI P., (60 PODZIŃSKI B.) ADAMCZYK S., (67 BRONISZEWSKI W.) ANDRZEJCZAK K. (60 JANIAK H.), KŁOS M., GUŻNICZAK T., WOLINOWSKI E. (80 BIAŁECKI O).
REZERWA: MAŁECKI T., KOSZELA J., PAWLAK A.

adminPiłka nożnaSTRAŻAK LICHEŃ STARY-KASZTELANIA BRUDZEW (4:2) Bramki: 64.KWIECIŃSKI Ł., 75. JANIAK H., 88.GUŻNICZAK T., 93 KAZMIERCZAK W. W sobotnie popołudnie 19. maja 2018 o godz. 17:00 Strażacy rozegrali kolejny mecz w ramach 26. kolejki OZPN Konin z Kasztelanią Brudzew. Nietypowo tym razem jako gospodarze. Mecz był rozegrany na stadionie w Ślesinie, ponieważ...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin