facebook.com/lksslesin/

W miniony weekend w turniejach organizowanych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Koninie wzięły udział nasze drużyny – dwie z roczników 2011 i młodsi oraz dwie z 2009 i młodsi. Wszystkie ekipy zaprezentowały się bardzo dobrze jednak pozostaje niedosyt bo do złota było bardzo blisko, a jego zdobycz się nam należała.

Jednak z każdego meczu wyciągnęlismy już wnioski i pracujemy dalej by następnym razem nie zdarzyła nam się żadna wpadka. Niemniej jednak brąz cieszy oraz fakt że w jednym jak i drugim turnieju najlepszym zawodnikiem, czyli MVP turnieju zostali wybrani nasi zawodnicy!

W roczniku 2011 był to FELICJAN CHAŁADAJ natomiast w 2009 – FILIP CIECIERSKI występujący w zmaganiach jako młodszy zawodnik (2010). Warto podkreślić także fakt, że poraz kolejny ze statuetką króla strzelców wraca do domu PIOTR OLEJNICZAK. Wielkie brawa dla chlopcow jak i całej drużyny!
Ostatecznie na turnieju 2011 zajęliśmy LKS I – 3msc, LKS II – 9msc, natomiast 2009 – LKS czerwoni – 3msc, LKS czarni – 11msc. Poniżej przedstawiamy składy poszczególnych ekip.

2011/12:
LKS I – Kraczyński Tymoteusz (kpt), Prus Wiktor, Chaładaj Felicjan, Dąbek Maciej, Przebieracz Alan, Woźniak Filip.

LKS II – Ściński Wiktor, Ziman Seweryn, Banach Bartosz, Leśniewski Konrad, Podlasiński Konrad, Rzepka Fabian, Andrzejwski Antoni, Chojnacki Michał, Walczak Wojciech.

2009/10
LKS Czerwoni : Dzwoniarkiewicz Hubert (kpt), Kaczor Adam (br), Ciecierski Filip, Olejniczak Piotr, Wekwejt Szymon, Konieczka Maciej.

LKS czarni : Waleriańczyk Tobiasz, Brzozowski Filip, Kostański Adam, Szczęsny Igor, Waszak Kacper(br), Wesołowski Nikodem, Kamiński Wiktor, Purczyński Filip.

adminPiłka nożnafacebook.com/lksslesin/ W miniony weekend w turniejach organizowanych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Koninie wzięły udział nasze drużyny - dwie z roczników 2011 i młodsi oraz dwie z 2009 i młodsi. Wszystkie ekipy zaprezentowały się bardzo dobrze jednak pozostaje niedosyt bo do złota było bardzo blisko, a jego zdobycz się...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
290 razy przeczytano