przegladkoninski.pl

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk będzie gościem specjalnym imprezy charytatywnej pod nazwą „Złote serce dla Michaliny”, jakiej finał odbędzie się w najbliższy piątek. Rozpoczęła się ona już kilka dni temu rozgrywkami piłkarskimi, a zakończy m.in. koncertem i licytacją, na którą pięściarz przekazał swoje rękawice.

Dwanaście drużyn piłkarskich z całego regionu bierze udział w niezwykłym wydarzeniu, jakie od kilku dni trwa w Licheniu. Najpierw rywalizują w fazie grupowej, podzieleni na trzy grupy po cztery zespoły, aby wyłonić zwycięzców każdej z nich. Dotąd swoje rozgrywki zakończyły dwie grupy, więc wiadomo, że w finale zagrają Warta Kramsk i OSP Konin-Chorzeń. W poniedziałek wieczorem poznamy trzeciego finalistę.

Wszystkie trzy drużyny powalczą o poszczególne miejsca na podium podczas kilkugodzinnej imprezy, jaka została zaplanowana na piątek, 18 stycznia. Warto będzie się tam wybrać, bo organizatorzy przygotowali całe mnóstwo niespodzianek. Poza meczami będą m.in. koncerty, pokazy sztuk walki, konkursy, morsowanie, ognisko, dmuchaniec, pchli targ, a także licytacje. Pod młotek pójdą m.in. weekend w hotelu dla dwóch osób, przelot samolotem i szybowcem, zaproszenia na bal samorządowy, kurs sternika motorowodnego, a także rękawice bokserskie podarowane przez Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka. On sam także pojawi się na imprezie, jako gość specjalny.

Pieniądze zebrane podczas akcji „Złote serce dla Michaliny” zostaną przekazane na jej rehabilitację. Dziewczyna niedawno uległa poważnemu wypadkowi, po którym groziła jej amputacja nogi. Udało się ją uratować, ale Michalina wciąż przechodzi kolejne operacje i jeszcze potrzeba wiele czasu oraz pieniędzy, aby wróciła do pełni zdrowia. 17-latka od dziecka związana jest z licheńską strażą oraz boiskiem piłkarskim.

Każdy, kto chce wesprzeć akcję, może udać się do Lichenia w najbliższy piątek. Impreza rusza od godz. 15.00 w remizie OSP Licheń.

Tekst: Aleksandra Wysocka – Przegląd Koniński

adminSportprzegladkoninski.pl Krzysztof „Diablo” Włodarczyk będzie gościem specjalnym imprezy charytatywnej pod nazwą „Złote serce dla Michaliny”, jakiej finał odbędzie się w najbliższy piątek. Rozpoczęła się ona już kilka dni temu rozgrywkami piłkarskimi, a zakończy m.in. koncertem i licytacją, na którą pięściarz przekazał swoje rękawice. Dwanaście drużyn piłkarskich z całego regionu bierze udział...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
234 razy przeczytano