5 sierpnia na plaży w Licheniu po raz dziesiąty odbyły się Mistrzostwa Klubów HDK „W zabawach na plaży”. Jak zawsze nie zabraklo ciekawych konkurencji, które dostarczyy zawodnikom dziwięciu drużyn wiele emocji.

Zawodnicy rywalizowali w sześciu konkurencjach: sztafeta 2 goglami i rowerkiem stacjonarnym przygotowana przez WORD w Koninie, ponton, rura, tratwa, narty i wędka). Zawody sędziowali: Paweł Kolosza, Mirosław Frontczak, Piotr Korytkowski.

W tym roku najlepsi okazali się gospodarze, czyli drużyna Klubu HDK „Strażak” przy OSP w Licheniu Starym. Tuż za zwycięzcami uplasowali się przedstawiciele klubu HDK PCK przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Związkowiec”w Koninie, a trzecie miejsce zajęli krwiodawcy z Klubu Miedziana Kropla Krwi w Polkowicach.

Ponadto w zawodach wystartowały następujące kluby:

Klub INOFARMA Inowrocław,

Klub HDK PCK FARA przy Parafii pw. Św. Mikołaja w Inowrocławiu,

Międzyzakładowy Górniczy Klub HDK PCK im. Św. Barbary przy PAK KWB „KONlN” SA w Kleczewie,

SHDK Turek,

Klub HDK PCK przy parafii Matki Bożej Pocieszenia w Kawnicach

Klub HDK PCK przy Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym Sp.z o.o. we Wrocławiu.

Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar za udział, a trzy pierwsze zespoły – puchary za poszczególne miejsca. Zarząd Klubu HDK„Strażak” przy OSP w Licheniu St. składa serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do zorganizowania mistrzostw.

 

Źródło: Gazeta Ślesińska nr 9 (81) / 2018

 

________

 

facebook.com/WORD-Konin-636352559776812/

Niedziela 5 sierpnia 2018 roku to kolejny dzień działań WORD w Koninie polegających na promowaniu zasad ruchu drogowego w Licheniu Starym. 
Tym razem WORD w Koninie pomógł w zorganizowaniu i przeprowadzeniu konkurencji podczas jubileuszowych X Otwartych Mistrzostw Klubów HDK PCK „W zabawach na plaży” zorganizowanych przez Klub HDK PCK przy OSP Licheń Stary. 


Piotr Korytkowski – Dyrektor WORD w Koninie sędziował zmagania uczestników oraz wręczył laureatom rozegranych mistrzostw nagrody ufundowane przez koniński ośrodek egzaminacyjny.
Ponadto uczestnicy zmagań oraz osoby przebywające na plaży mogli skorzystać z symulatora zderzeń, sprawdzić swój refleks, zobaczyć jak świat wygląda pod wpływem alkoholu (alkogogle), zaś dzieci pobawić się na dywanie zawierającym scenki związane z bezpiecznym poruszaniem się po drodze.

adminSport5 sierpnia na plaży w Licheniu po raz dziesiąty odbyły się Mistrzostwa Klubów HDK 'W zabawach na plaży'. Jak zawsze nie zabraklo ciekawych konkurencji, które dostarczyy zawodnikom dziwięciu drużyn wiele emocji. Zawodnicy rywalizowali w sześciu konkurencjach: sztafeta 2 goglami i rowerkiem stacjonarnym przygotowana przez WORD w Koninie, ponton, rura, tratwa, narty i wędka)....Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
228 razy przeczytano