facebook.com/
pracowniaartystycznabymagdalenachrzanowska/

30 lipca odbyły się ostatnie zajęcia z cyklu WAKACYJNE WTORKI ze sztuką. Zgodnie z zapowiedzią tematem zajęć były sielskie pejzaże, martwa natura, portrety zwierząt i ilustracja modowa…

Podczas 4 spotkań w zajęciach uczestniczyło w sumie 105 dzieci. W tym czasie powstało mnóstwo przepięknych prac.
Jedne z wielu przedstawia poniżej zamieszczony album zdjęć.
Większość powstałych na zajęciach prac pozostała własnością autorów, niektóre z nich wezmą udział w konkursach ( o czym będę jeszcze informować ).

Choć wraz zakończeniem tych lipcowych spotkań mija dzieciom połowa wakacji bardzo się cieszę, że wszyscy tak chętnie brali udział w zajęciach . 
Cieszę się szczególnie z obecności dzieci, które uczestniczyły w zajęciach od września.


Można by się zastanawiać, czy aby czasem to rysowanie i malowanie im się nie znudziło,  Jednak ja wiem, że tak nie jest. Dowodem na to są właśnie te naprawdę świetne obrazy.

Wszystkie są piękne, podziwiam każdy z osobna, ale dziś szczególnie pozwolę sobie pochwalić ‚moje’ 5,6 i 7-latki, ‚rozmalowały się’ pięknie.

Test: Pracownia Artystyczna by Magdalena Chrzanowska M-GoK Ślesin

adminZajęcia/Warsztatyfacebook.com/pracowniaartystycznabymagdalenachrzanowska/ 30 lipca odbyły się ostatnie zajęcia z cyklu WAKACYJNE WTORKI ze sztuką. Zgodnie z zapowiedzią tematem zajęć były sielskie pejzaże, martwa natura, portrety zwierząt i ilustracja modowa... Podczas 4 spotkań w zajęciach uczestniczyło w sumie 105 dzieci. W tym czasie powstało mnóstwo przepięknych prac.Jedne z wielu przedstawia poniżej zamieszczony album zdjęć.Większość powstałych na zajęciach...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
73 razy przeczytano