21 marca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbyły się eliminacje gminne do 26. Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa..”. Do konkursu przystąpiło 43 recytatorów ze szkół podstawowych Gminy Ślesin. Konkurs podzielony jest na kategorie klasowe – najpierw prezentowali się recytatorzy klas 1-3, potem 4-6 i na końcu recytatorzy z klas siódmych.

Najciekawsze i najlepsze prezentacje wierszy komisja artystyczna w składzie Honorata Łysiak – przewodnicząca oraz Aleksandra Podlaska postanowiła zakwalifikować do etapu rejonowego 10 recytatorów, a pośród nich znaleźli się:
w kategorii 1-3:
Zuzanna Kuźniewska z ZSP Ślesin, Amelia Żywicka z ZSP Ślesin,
w kategorii 4-6:
Gabriela Chojnacka ZSP Ślesin, Piotr Kwiatkowski SP Szyszyńskie Holendry, Sandra Gabryszak ZSP Ślesin, Damian Wiśniewski SP Ostrowąż, Amelia Czyszczewska sp Wąsosze, Gabriel Ławniczak SP Wąsosze, Nadia Stranc SP Szyszyńskie Holendry.
Kategoria klas 7:
Wiktoria Pilarska ZSP Ślesin.

Wymienieni recytatorzy powtórzą swoje prezentacje wierszy na eliminacjach rejonowych , które również odbędą się w Miejsko-Gminnych Ośrodku Kultury w Ślesinie 19 kwietnia o godzinie 10:00

adminZajęcia/Warsztaty21 marca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbyły się eliminacje gminne do 26. Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa..”. Do konkursu przystąpiło 43 recytatorów ze szkół podstawowych Gminy Ślesin. Konkurs podzielony jest na kategorie klasowe – najpierw prezentowali się recytatorzy klas 1-3, potem 4-6 i...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
342 razy przeczytano