facebook.com/mgokslesin/

Wielkimi sukcesami na ogólnopolskiej arenie festiwalowej mogą pochwalić się podopieczne Piotra Piechockiego ze Studia Piosenki w M-GOK Ślesin. Aż 5 jego wokalistek otrzymało nominacje do Finału Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki WYGRAJ SUKCES który odbędzie się we wrześniu tego roku w Tarnobrzegu a są to: Majka Żylińska, Klaudia Hejman, Kinga Żelichowska, Aleksandra Piechocka i Julia Marcinkowska.

Ponadto, 24-go maja Kinga Żelichowska otrzymała Wyróżnienie podczas Festiwalu Piosenki w Kaliszu o Puchar Prezydenta Miasta a dzień później w Ostrowie na Konkursie Piosenki „Wesoła Pięciolinia” zajęła II miejsce. W tym samym czasie w Zielonej Górze w Finale Ogólnopolskiego Festiwalu FUMA udział brały dwie wokalistki Studia Piosenki: Aleksandra Piechocka i Julia Marcinkowska. Julka zdobyła I miejsce w swojej kategorii wiekowej i otrzymała nagrodę Europejskiej Fundacji Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży „Młodzi Artyści” FUMA oraz Nominację do Festiwalu Piosenki Studenckiej Kraków 2019. Nie próżnowały również maluchy.

I tak: Alicja Zielińska zakwalifikowała się do Finału Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie w kategorii wiekowej do 8 lat a Lenka Biernacka dostała nominację do Finału Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2019. Wielkie gratulacje dla wspaniałych wokalistek.

adminZajęcia/Warsztatyfacebook.com/mgokslesin/ Wielkimi sukcesami na ogólnopolskiej arenie festiwalowej mogą pochwalić się podopieczne Piotra Piechockiego ze Studia Piosenki w M-GOK Ślesin. Aż 5 jego wokalistek otrzymało nominacje do Finału Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki WYGRAJ SUKCES który odbędzie się we wrześniu tego roku w Tarnobrzegu a są to: Majka Żylińska, Klaudia Hejman, Kinga Żelichowska,...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
67 razy przeczytano