facebook.com/mgokslesin/

Z wielką radością informujemy o kolejnych sukcesach Pracowni Artystycznej M-GOK w Ślesinie. Laureatkami konkursów są 8- letnia Kornelia Kwiatkowska i 7-letnia Julia Kołodziejczak.
Praca Kornelii Kwiatkowskiej została wyróżniona w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Koty”, który zorganizowany został w związku ze światowym Dniem Kota, przypadającym na 17 lutego.

Konkurs ten wpisuje się w święto mające podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka oraz uwrażliwić ludzi na często trudny koci los. Kornelia jest aktywnym uczestnikiem zajęć Rysunku Żurnalowego, swój obraz stworzyła używając tuszu wodnego, kredek akwarelowych i węgla. 
Praca Julii Kołodziejczak zakwalifikowała się do wystawy konkursowej 7. Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Labirynt Wyobraźni”- „Łódź podwodna” o tytule przewodnim „Łódź podwodna”, w którym wzięło udział 4019 uczestników z Polski, Ukrainy, Rumuni i Chin, w tym 30 szkół artystycznych. Praca Julii powstała na zajęciach zorganizowanych w ramach ferii zimowych „Ferie ze Sztuką”. 


Obie dziewczynki przygotowały prace pod okiem mgr sztuki Magdaleny Chrzanowskiej.
Serdecznie gratulujemy laureatkom i ich opiekunce niemałego sukcesu.

adminZajęcia/Warsztatyfacebook.com/mgokslesin/ Z wielką radością informujemy o kolejnych sukcesach Pracowni Artystycznej M-GOK w Ślesinie. Laureatkami konkursów są 8- letnia Kornelia Kwiatkowska i 7-letnia Julia Kołodziejczak.Praca Kornelii Kwiatkowskiej została wyróżniona w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Koty”, który zorganizowany został w związku ze światowym Dniem Kota, przypadającym na 17 lutego. Konkurs ten...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
248 razy przeczytano