Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie zaprasza  do udziału w Gminnym Przeglądzie Twórczości Plastycznej. Celem konkursu jest prezentacja dorobku artystycznego z dziedziny malarstwa, rysunku, rzeźbiarstwa, koronkarstwa, hafciarstwa, grafiki, wikliniarstwa i innych form plastycznych oraz wymiana doświadczeń i integracja środowisk twórczych gminy Ślesin.

Przegląd kierowany jest do dorosłych i młodzieży ponadgimnazjalnej z terenu miasta i gminy Ślesin. Każdy uczestnik do przeglądu zobowiązany jest zgłosić minimum 3 prace w jednej technice, ale nie więcej niż 5 prac. Karty zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej www.mgok.pl. Prace należy dostarczyć do M-GOK w Ślesinie, ul. Młodzieżowa 11, w nieprzekraczalnym terminie do 18 kwietnia 2020 r. do godz. 12.00.

Wernisaż wystawy prac zgłoszonych do przeglądu i podsumowanie odbędzie się 23 kwietnia 2020 r. o godz. 18.00. Autorzy prac otrzymają upominki i pamiątkowe dyplomy. Wszelkich informacji dotyczących przeglądu udziela Magdalena Niedźwiedzińska, tel. 501-438-308.

Tekst: Gazeta Ślesińska nr 2/2020

adminZajęcia/WarsztatyMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie zaprasza  do udziału w Gminnym Przeglądzie Twórczości Plastycznej. Celem konkursu jest prezentacja dorobku artystycznego z dziedziny malarstwa, rysunku, rzeźbiarstwa, koronkarstwa, hafciarstwa, grafiki, wikliniarstwa i innych form plastycznych oraz wymiana doświadczeń i integracja środowisk twórczych gminy Ślesin. Przegląd kierowany jest do dorosłych i młodzieży...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
29 razy przeczytano