facebook.com/mgokslesin/

1 lipca 2018r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie rozegrano XX Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin. Turniej jak co roku odbywa się przy okazji obchodów Dni Ślesina – Styklowa nad dylą. W tym roku do turnieju przystąpiło 28 zawodników, rozegrali oni turniej na dystansie 7 rund tempem 15 minut na zawodnika w trzech grupach wiekowych.

W grupie A najlepszym okazał się Sebastian Przerwa z klubu UKS Smecz Konin, drugie miejsce zajął Wiesław Wiśniewski z Borowa Młyn, trzecie miejsce zajął Krzysztof Mazurkiewicz z klubu TS-R Hetman Konin. Natomiast w grupie B pierwsze miejsce zajął Arkadiusz Łapot z klubu M-GOK Gambit Ślesin, drugie miejsce zajął Aron Byra z klubu M-GOK Gambit Ślesin, trzecie miejsce zajął Wojciech Kaczmarczyk z klubu UKS Smecz Konin. W grupie C pierwsze miejsce zajął Samuel Kątny z klubu MUKS Wieża Kórnicka Kórnik, drugie miejsce zajął Maciej Anastaziak z klubu UKS Kościelec, trzecie miejsce zajął Mateusz Michno z klubu TS-R Hetman Konin.

Na podsumowanie turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, natomiast zwycięzcy turnieju w poszczególnych grupach otrzymali puchary.

adminSzachy1 lipca 2018r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie rozegrano XX Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin. Turniej jak co roku odbywa się przy okazji obchodów Dni Ślesina – Styklowa nad dylą. W tym roku do turnieju przystąpiło 28 zawodników, rozegrali oni turniej na dystansie 7 rund...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
347 razy przeczytano