facebook.com/mgokslesin/

Jedenastu zawodników Klubu Szachowego M-GOK Gambit Ślesin wzięło udział w niedzielnym turnieju szachowym i bowlingowym Szach-Strike-Mat w Poznaniu. Turniej odbył się w Centrum Rozrywki MK BOWLING w Galerii MM w Poznaniu.

Była to kolejna edycja turnieju łączącego szachy z inną dyscypliną sportową. W ramach turnieju rozegrano dwa indywidualne turnieje: szachowy i bowlingowy z podziałem na kategorie wiekowe turniej A dla dzieci do III klasy szkoły podstawowej, turniej B dla dzieci od IV do VII klasy szkoły podstawowej, turniej C dla dzieci i młodzieży szkół ponadpodstawowych, turniej D dla dorosłych. W turnieju można było zdobywać punkty w szachach jak i w bowlingu, które na zakończenie były sumowane.

Był to pierwszy taki turniej dla naszych szachistów, w którym poradzili sobie bardzo dobrze zdobywając miejsca na podium.

W klasyfikacji łącznej obu dyscyplin zajęliśmy następujące miejsca:

Ada Chojnacka pierwsze miejsce w turnieju A grupa dziewcząt
Tymoteusz Łachacz drugie miejsce w turnieju A grupa chłopców
Michał Pawlak drugie miejsce w turnieju B grupa chłopców
Nikola Majdecka pierwsze miejsce w turnieju C grupa dziewcząt
Sebastian Sajniak drugie miejsce w turnieju C grupa chłopców
Arkadiusz Łapot trzecie miejsce w turnieju C grupa chłopców

 

adminSzachyJedenastu zawodników Klubu Szachowego M-GOK Gambit Ślesin wzięło udział w niedzielnym turnieju szachowym i bowlingowym Szach-Strike-Mat w Poznaniu. Turniej odbył się w Centrum Rozrywki MK BOWLING w Galerii MM w Poznaniu. Była to kolejna edycja turnieju łączącego szachy z inną dyscypliną sportową. W ramach turnieju rozegrano dwa indywidualne turnieje: szachowy...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
360 razy przeczytano