facebook.com/mgokslesin/

Cztery drużyny z klubu M-GOK Gambit Ślesin wzięły udział w MLS Konin Team Rapid FIDE Masters – Otwartych Drużynowych Mistrzostwach Konina i Powiatu Konińskiego w Szachach Szybkich, które rozegrane zostały w Starym Mieście. Wystartowało w nich trzynaście zespołów z klubów Hetman Konin, UKS Smecz Konin, Jagielloński Ośrodek Kultury RPW Łódź, Tęcza Turek oraz nasze drużyny.

Każda z drużyn składała się z czterech zawodników. Nasze dwie drużyny otrzymały nagrody finansowe za najlepszą drużynę do rankingu 1700 i 1500. Warto nadmienić, że druga drużyna, która została nagrodzona składała się z samych dziewczyn, które bardzo dobrze sobie radziły z drużynami męskimi, chyba najbardziej dobitnie wskazywała na to ostatnia partia gdzie Nikola Majdecka zremisowałam z FM Ryszardem Wolnym. Dodatkowo medal za najmłodszą zawodniczkę turnieju otrzymała Ada Chojnacka.


Składy naszych drużyn:
Gambit A 
1. Robert Majdecki
2. Alan Kopczyński
3. Dominik Melerowicz
4. Aron Byra
Gambit B
1. Wiktoria Szwacińska
2. Iwona Rybacka
3. Nikola Majdecka
4. Weronika Stolarska
Gambit C
1. Dominik Długołencki
2. Jan Łoś
3. Daniel Lisowski
4. Małgorzata Wrońska
Gambit D
1. Kacper Szaszkowski
2. Zbigniew Walkiewicz (zawodnik z Hetmana Konin)
3. Michał Pawlak
4. Ada Chojnacka

adminSzachyfacebook.com/mgokslesin/ Cztery drużyny z klubu M-GOK Gambit Ślesin wzięły udział w MLS Konin Team Rapid FIDE Masters – Otwartych Drużynowych Mistrzostwach Konina i Powiatu Konińskiego w Szachach Szybkich, które rozegrane zostały w Starym Mieście. Wystartowało w nich trzynaście zespołów z klubów Hetman Konin, UKS Smecz Konin, Jagielloński Ośrodek Kultury RPW...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
211 razy przeczytano