facebook.com/mgokslesin/

9 czerwca 2019 szachiści z Klubu M-GOK Gambit Ślesin brali udział w turnieju Szach-Strike-Mat w Poznaniu. Nasi szachiści już od kilku edycji próbują mierzyć się nie tylko z szachami, ale tak jak tym razem z kręglami i zaczyna im to wychodzić coraz lepiej.

Jeżeli chodzi o wyniki szachowe to zagraliśmy bardzo dobrze, w trzech z czterech grup nasi szachiści zajęli podium, Dominik Melerowicz zajął pierwsze miejsce w grupie zawodników klas IV-VI, Alan Kopczyński zajął drugi miejsce w grupie klas VII-VIII, Robert Majdecki zajął drugie miejsce w grupie dorosłych. Niestety w turnieju kręgli nadal się uczymy i po zsumowaniu punktów dwóch turniejów Dominik i Alan kończą na czwartym miejscu, Robert utrzymuje drugie miejsce turnieju oraz drugie miejsce w całym cyklu turniejów szachy-kręgle i szachy-tenis stołowy.

W turnieju uczestniczyło 54 zawodników natomiast nasz klub reprezentowali: Natalia Dorywalska, Ada Choinacka, Aleksandra Nussynblat, Dominik Melerowicz, Alan Kopczyński, Nikola Majdecka, Wiktoria Szwacińska, Iwona Rybacka i Robert Majdecki.

adminSzachyfacebook.com/mgokslesin/ 9 czerwca 2019 szachiści z Klubu M-GOK Gambit Ślesin brali udział w turnieju Szach-Strike-Mat w Poznaniu. Nasi szachiści już od kilku edycji próbują mierzyć się nie tylko z szachami, ale tak jak tym razem z kręglami i zaczyna im to wychodzić coraz lepiej. Jeżeli chodzi o wyniki szachowe to zagraliśmy...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
174 razy przeczytano