facebook.com/mgokslesin/

Dominik Melerowicz i Robert Majdecki na podium turnieju Szach – Ping Pong – Mat w Poznaniu.

Srebro i brąz wywalczyli nasi szachiści na drugim turnieju IV cyklu łączącego szachy z fizycznymi dyscyplinami sportu. 16 marca 2019 r., w Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej rozegrany został Turniej SZACH – PING PONG – MAT. Jak nazwa wskazuje uczestnicy zagrali w szachy i w tenisa stołowego, obie konkurencje wymagają dobrej kondycji fizycznej, precyzji i dużej koncentracji.

Nasi szachiści po raz kolejny przekonali się, że turniej w takiej formule jest bardzo wymagający i bardzo dobre wyniki w szachach nie wystarczą żeby wygrać turniej łączony. Najlepiej zaprezentowali się Dominik Melerowicz zajmując drugie miejsce w grupie od IV do VI klasy podstawowej (w turnieju szachowym pierwsze miejsce), oraz Robert Majdecki zajmując trzecie miejsce w grupie dorosłych (w turnieju szachowym drugie miejsce).

W turnieju dobrze zaprezentował się również Alan Kopczyński zajmując pierwsze miejsce w turnieju szachowym ale niestety w turnieju tenisa zagrał gorzej i ostatecznie w klasyfikacji ogólnej zajął czwarte miejsce. Nasz klub reprezentowali jeszcze Michał Pawlak, Kacper Szaszkowski i Daniel Lisowski.

adminSzachyfacebook.com/mgokslesin/ Dominik Melerowicz i Robert Majdecki na podium turnieju Szach – Ping Pong – Mat w Poznaniu. Srebro i brąz wywalczyli nasi szachiści na drugim turnieju IV cyklu łączącego szachy z fizycznymi dyscyplinami sportu. 16 marca 2019 r., w Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej rozegrany został Turniej SZACH – PING PONG – MAT....Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
157 razy przeczytano