22 listopada graliśmy z zaprzyjaźnionym klubem UKS Smecz Konin. Niestety musieliśmy ulec sile przeciwnika przegrywając 240 do 194, ale za to mieliśmy przyjemność zagrać z zawodnikami z I ligi, wszyscy wiemy, że jak grać to tylko z lepszymi zawsze się czegoś nauczysz.


Indywidualnie najlepiej zaprezentował się Alan Kopczyński zdobywając dla naszej drużyny 22 punkty zaliczając tylko jedną porażkę, ale w rozgrywkach drużynowych nie można pominąć nikogo ponieważ, każdy nawet pojedynczy punk jest ważny. Warto też nadmienić, że indywidualne wygrane naszych szachistów z wyżej notowanymi przeciwnikami dobrze wpływa na motywacje do dalszej pracy.


Smeczowi dziękujemy za przyjęcie wyzwania w dość niecodziennej formule 20 na 20 zawodników, zazwyczaj w takich rozgrywkach drużyny składają się z 4, 5 lub 6 zawodników, natomiast nam zależało na tym żeby jak największa liczba naszych szachistów mogła zagrać.


Dziękuję wszystkim za udział w turnieju, już myślimy o kolejnym, ale chcielibyśmy zaprosić do udziału więcej klubów.

adminSzachy22 listopada graliśmy z zaprzyjaźnionym klubem UKS Smecz Konin. Niestety musieliśmy ulec sile przeciwnika przegrywając 240 do 194, ale za to mieliśmy przyjemność zagrać z zawodnikami z I ligi, wszyscy wiemy, że jak grać to tylko z lepszymi zawsze się czegoś nauczysz. Indywidualnie najlepiej zaprezentował się Alan Kopczyński zdobywając dla...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
69 razy przeczytano