facebook.com/mgokslesin/

Bardzo dobry występ zanotowali szachiści z Klubu M-GOK Gambit Ślesin podczas Feryjnego Turnieju Szachowego w Koninie. Z ośmiu biorących udział, aż pięcioro stanęło na podium.

Turniej rozegrany został w dwóch grupach: grupa A szachiści bez rankingu, w tej grupie grało 35 zawodników i grupa B szachiści do rankingu 1600, w tej grupie grało 10 zawodników. Każdy turniej w klasyfikacji końcowej podzielony został na grupę chłopców i dziewczynek.

Na podium uplasowali się Alan Kopczyński pierwsze miejsce w grupie A chłopców, Natalia Dorywalska pierwsze miejsce w grupie B dziewczynek, w tej samej grupie drugie miejsce zajęła Ada Chojnacka, a trzecie Paulina Andrzejewska, drugie miejsce w grupie B chłopców zajął Tymoteusz Łachacz. Szkoda tylko, że Janek Łoś nie dał rady wygrać ostatniej partii i z pozycji lidera spadł na piąte miejsce.

adminSzachyBardzo dobry występ zanotowali szachiści z Klubu M-GOK Gambit Ślesin podczas Feryjnego Turnieju Szachowego w Koninie. Z ośmiu biorących udział, aż pięcioro stanęło na podium. Turniej rozegrany został w dwóch grupach: grupa A szachiści bez rankingu, w tej grupie grało 35 zawodników i grupa B szachiści do rankingu 1600, w...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin