facebook.com/mgokslesin/

18 listopada w hali Arena w Kaliszu rozegrany został MTM Cup – Ogólnopolski Turniej Szachów Rodzinnych. W tym roku w turnieju wzięło udział 145 par z całej polski, w tym 4 drużyny reprezentujące nasz klub: Ada Chojnacka i Lidia Chojnacka, Iwona Rybacka i Mateusz Rybacki, Alan Kopczyński i Daniel Lisowski, Robert Majdecki i Nikola Majdecka.

Turniej rozegrany został na dystansie 8 rund tempem 15 minut na zawodnika. Turniej dedykowany dla drużyn w których skład wchodziły rożne układy rodzin: rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami, małżeństwa, rodzeństwa.

Wygrała para z Gniezna Paweł Nawrocki i Karol Nawrocki, drugie miejsce wywalczyli Piotr i Michał Majasowie, a na trzecim miejscu ubiegłoroczni mistrzowie Oskar Włodarczyk – Marcin Włodarczyk. Z naszego klubu najlepiej zagrał drużyna Nikola i Robert Majdeccy zajmując 36 miejsce. Kolejne miejsca naszych drużyny to, Iwona i Mateusz Rybaccy 90 miejsce, Alan Kopczyński i Daniel Lisowski 92 miejsce, Lidia i Ada Chonackie 97 miejsce.

adminSzachy18 listopada w hali Arena w Kaliszu rozegrany został MTM Cup – Ogólnopolski Turniej Szachów Rodzinnych. W tym roku w turnieju wzięło udział 145 par z całej polski, w tym 4 drużyny reprezentujące nasz klub: Ada Chojnacka i Lidia Chojnacka, Iwona Rybacka i Mateusz Rybacki, Alan Kopczyński i Daniel...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin