facebook.com/mgokslesin/

Jedenastu zawodników Klubu Szachowego M-GOK Gambit Ślesin (Natalia Dorywalska, Ada Chojnacka, Michał Pawlak, Kacper Szaszkowski, Mateusz Rybacki, Dominik Melerowicz, Damian Wiśniewski, Nikola Majdecka, Wiktoria Szwacińska, Iwona Rybacka, Robert Majdecki) wzięło udział w niedzielnym turnieju szachowym i bowlingowym Szach-Strike-Mat w Poznaniu. Turniej odbył się w Centrum Rozrywki MK BOWLING w Galerii MM w Poznaniu.

Była to kolejna edycja turnieju łączącego szachy z inną dyscypliną sportową. W ramach turnieju rozegrano dwa indywidualne turnieje: szachowy i bowlingowy z podziałem na kategorie wiekowe turniej A dla dzieci do III klasy szkoły podstawowej, turniej B dla dzieci od IV do VII klasy szkoły podstawowej, turniej C dla dzieci i młodzieży szkół ponadpodstawowych, turniej D dla dorosłych. W turnieju można było zdobywać punkty w szachach jak i w bowlingu, które na zakończenie były sumowane. Najlepiej zaprezentowała się Natalia Dorywalska zajmując pierwsze miejsce wśród dziewczynek w grupie A. Turniej okazał się bardzo wymagający ponieważ trzeba było dobrze zagrać w szachy, ale także w kręgle co naszym szachistom nie za bardzo wychodziło.

adminSzachyJedenastu zawodników Klubu Szachowego M-GOK Gambit Ślesin (Natalia Dorywalska, Ada Chojnacka, Michał Pawlak, Kacper Szaszkowski, Mateusz Rybacki, Dominik Melerowicz, Damian Wiśniewski, Nikola Majdecka, Wiktoria Szwacińska, Iwona Rybacka, Robert Majdecki) wzięło udział w niedzielnym turnieju szachowym i bowlingowym Szach-Strike-Mat w Poznaniu. Turniej odbył się w Centrum Rozrywki MK BOWLING w...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
400 razy przeczytano