facebook.com/mgokslesin/

18 listopada 2017r. szachiści z naszego klubu brali udział w XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Szachowym Turek 2017. W festiwalu we wszystkich turniejach brało udział 179 zawodników, natomiast z naszego klubu grało 36 zawodników.

Turniej w którym grali nasi szachiści rozegrany został na dystansie 9 rund tempem 10 minut na zawodnika. Miejsca na podium zajęła czwórka naszych szachistów, w grupie dziewczynek do lat 10 pierwsze miejsce zajęła Ada Chojnacka, tuż za nią na podium stanęła Natalia Dorywalska. W grupie dziewczynek do lat 12 drugie miejsce zajęła Agata Naworska. Natomiast w grupie chłopców do lat 12 pierwsze miejsce zajął Adam Głąbiak.

Z bardzo dobrym wynikiem zakończyli turniej nasi najstarsi szachiści Bartosz Sajniak zajmując siódme miejsce i Nikola Majdecka zajmując dziesiąte miejsce w klasyfikacji generalnej, dało by im to drugie miejsce w grupie gimnazjalistów, niestety z tej grupy w tym roku organizator zrezygnował. Cieszy też to, że nasi najmłodsi zawodnicy, którzy debiutowali na tym turnieju nie pozostali bez punktu. Festiwal podzielony został na poszczególne turnieje – Otwarte Mistrzostwa Powiatu Turkowskiego Dzieci Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych, Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Szachach Błyskawicznych, Otwarte Mistrzostwa Powiatu Turkowskiego w Szachach Szybkich.

Szczegółowe wyniki: tutaj

adminSzachy18 listopada 2017r. szachiści z naszego klubu brali udział w XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Szachowym Turek 2017. W festiwalu we wszystkich turniejach brało udział 179 zawodników, natomiast z naszego klubu grało 36 zawodników. Turniej w którym grali nasi szachiści rozegrany został na dystansie 9 rund tempem 10 minut na zawodnika. Miejsca...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin