facebook.com/mgokslesin

Bardzo dobry występ szachistów z klubu M-GOK Gambit Ślesin na XXXII Memoriale Szachowym im. Tadeusza Nowickiego w Przyjmie.

W klasyfikacji generalnej na czwartym miejscu uplasował się Robert Majdecki tuż za nim Aron Byra i Arkadiusz Łapot piąte i szóste miejsce. Natomiast w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych Aron Byra zajął pierwsze miejsce, a Arkadiusz Łapot drugie miejsce. W klasyfikacji szkół podstawowych Michał Pawlak zajął trzecie miejsce.

W turnieju grało 73 zawodników w tym 26 z naszego klubu. Turniej rozegrany został na dystansie 9 rund tempem 15 minut na zawodnika. W przerwie turnieju tradycyjnie jak co roku Panie z Koła Gospodyń Wiejskich zaserwowały pyszną grochówkę.

Szczegółowe wyniki:

adminSzachyBardzo dobry występ szachistów z klubu M-GOK Gambit Ślesin na XXXII Memoriale Szachowym im. Tadeusza Nowickiego w Przyjmie. W klasyfikacji generalnej na czwartym miejscu uplasował się Robert Majdecki tuż za nim Aron Byra i Arkadiusz Łapot piąte i szóste miejsce. Natomiast w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych Aron Byra zajął pierwsze...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin