25 maja w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury rozegrany został III Turniej Szachowy Bullet Chess szachów błyskawicznych. Szachiści klubu M-GOK Gambit Ślesin rywalizowali między sobą w turnieju z ekstremalnie krótkim czasem, na partię każdy zawodnik miał jedną minutę plus dwie sekundy za każde wykonane posunięcie.

Turniej w takiej formule jest bardzo wymagający nie ma tutaj czasu na namysł trzeba grać intuicyjnie co sprawia, że na szachownicy powstaje wiele ciekawych pozycji nie koniecznie poprawnych :D. W tym roku z presją czasu najlepiej poradzili sobie Arkadiusz Łapot i Nikola Majdecka zajmując pierwsze miejsca. W turnieju zadebiutowali też nasi najmłodsi szachiści, którzy całkiem nieźle sobie radzili z czasem i swoimi starszymi kolegami. Po turnieju wszyscy udali się na grilla zorganizowanym przez M-GOK w ten sposób podsumowaliśmy rok szkolny 2018/2019.

Wyniki końcowe chłopców:
1 miejsce Arkadiusz Łapot
2 miejsce Dominik Melerowicz
3 miejsce Alan Kopczyński

Wyniki końcowe dziewczynek:
1 miejsce Nikola Majdecka
2 miejsce Natalia Łapot
3 miejsce Julia Kowalska

Szczegółowe wyniki:
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_3011/

adminSzachy25 maja w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury rozegrany został III Turniej Szachowy Bullet Chess szachów błyskawicznych. Szachiści klubu M-GOK Gambit Ślesin rywalizowali między sobą w turnieju z ekstremalnie krótkim czasem, na partię każdy zawodnik miał jedną minutę plus dwie sekundy za każde wykonane posunięcie. Turniej w takiej formule jest bardzo...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
162 razy przeczytano