facebook.com/mgokslesin/

4 listopada 2018 szachiści z Klubu M-GOK Gambit Ślesin próbowali swoich sił na kolejnej edycji turnieju Szach-Strike-Mat w Poznaniu. Turniej cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zachęca swoją ciekawą formułą, ponieważ szachiści muszą się wykazać nie tylko przy szachownicy ale również na torze w kręglach. Tym razem widać było już postęp naszym zawodników w grze w kręgle, co dało nam wyższe miejsca w klasyfikacji ogólnej.

Najwyżej uplasował się Alan Kopczyński zajmując drugie miejsce w grupie C dzieci i młodzież z VII i VIII klasy szkoły podstawowej i ze szkół ponadpodstawowych. W najliczniejszej grupie B od IV do Vi klasy szkoły podstawowej Dominik Melerowicz zajął czwarte miejsce. Blisko podium byli jeszcze Aron Byra w grupie C i Robert Majdecki w grupie D zajęli oni piąte miejsca w swoich grupach. Dodatkowo nagrody otrzymali Alan Kopczyński za pierwsze miejsce w szachach, Nikola Majdecka za najlepszą kobietę w szachach i Iwona Rybacka za najlepszą kobietę w kręglach.

W turnieju uczestniczyło 72 zawodników natomiast nasz klub reprezentowali: Natalia Dorywalska, Ada Choinacka, Aleksandra Nussynblat, Aleksandra Zawieruszyńska, Julia Kowalska, Michał Marcinkowski, Dominik Melerowicz, Mateusz Rybacki, Alan Kopczyński, Nikola Majdecka, Aron Byra, Adam Głąbiak, Michał Pawlak, Małgorzata Wrońska, Iwona Rybacka i Robert Majdecki.

Wyniki Końcowe:
http://szachydladzieci.com.pl/…/SZACH_STRIKE_MAT_WYNIKI_KO%…

Wyniki Końcowe szachy:
http://szachydladzieci.com.pl/…/WYNIKI_TURNIEJ%C3%93W_SZACH…

adminSzachy4 listopada 2018 szachiści z Klubu M-GOK Gambit Ślesin próbowali swoich sił na kolejnej edycji turnieju Szach-Strike-Mat w Poznaniu. Turniej cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zachęca swoją ciekawą formułą, ponieważ szachiści muszą się wykazać nie tylko przy szachownicy ale również na torze w kręglach. Tym razem widać było już...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
116 razy przeczytano