facebook.com/mgokslesin/

W dniach 13-18 czerwca 2019r. w Sypniewie k/Jastarni odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Szachach. W turnieju wzięło udział 261 zawodników, nasz klub reprezentowało 14. Turniej rozegrany rozstał na dystansie 9 rund tempem 60 minut na zawodnika dla grup najmłodszych do lat 9, pozostali grali tempem 90 minut na zawodnika plus 30 sekund za wykonany ruch.

Mistrzostwa rozegrano z podziałem na grupy wiekowe do 9, 11, 13, 15 i 17 lat. Szachiści walczyli o awans do Mistrzostw Międzywojewódzkich, które odbędą się we wrześniu. Z naszego klubu taki awans uzyskały Ada Chojnacka i Natalia Dorywalska. Ponadto w Półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów, które odbędą się 9-15 listopada w Ustroniu zagrają: Nikola Majdecka, Weronika Stolarska, Wiktoria Szwacińska, Natalia Łapot i Alan Kopczyński.

W turnieju najlepiej zaprezentował się Alan Kopczyńśki zdobywając 8 z 9 punktów zdobywając tym samym tytuł Mistrza Wielkopolski w grupie chłopców do lat 15, ponadto Alan uzyskał pierwszą normę na I kategorię szachową, drugą normę na I kategorię szachową zdobyła Nikola Majdecka i została pierwszą zawodniczką naszego klubu, która posiada I kategorie.

adminSzachyfacebook.com/mgokslesin/ W dniach 13-18 czerwca 2019r. w Sypniewie k/Jastarni odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Szachach. W turnieju wzięło udział 261 zawodników, nasz klub reprezentowało 14. Turniej rozegrany rozstał na dystansie 9 rund tempem 60 minut na zawodnika dla grup najmłodszych do lat 9, pozostali grali tempem 90 minut...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
106 razy przeczytano