Wielkimi krokami zbliża się 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie utworzył Sztab , który będzie organizował działania na terenie Gminy Ślesin.

Obraz może zawierać: tekst

Trwają przygotowania do przeprowadzenia finału w warunkach innych niż zawsze. Jak będzie wyglądał ostatecznie finał będzie zależało od stanu pandemii , zarządzeń i obostrzeń jakie zostaną wprowadzone do walki z pandemią.

Obecnie w ślesińskim sztabie trwa nabór wolontariuszy przy współpracy ze szkołami podstawowymi. Uczniowie szkól podstawowych za zgodą rodziców mogą zgłaszać kandydatury w szkołach do których uczęszczają , młodzież szkól ponad podstawowych i dorośli w M-GOK w Ślesinie. (tel. 502 436 308 , mgok@slesin.pl).


Ślesiński finał wspierają co roku miejscowi przedsiębiorcy, artyści, organizacje oraz ludzie dobrej woli. Proszę o pomoc w przygotowaniu i organizacji tegorocznego finału. Każda inicjatywa będzie cenna i pomocna, a ofiarowane przedmioty na licytację w sposób szczególny zwiększą kwotę zebranych środków.

W poprzednim finale Ślesin zebrał 48 493,61 zł , 174,38 euro i złotą obrączkę. O szczegółach finału w Ślesinie będziemy informować na bieżąco.


Michał Chmielewski

adminImprezyWielkimi krokami zbliża się 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie utworzył Sztab , który będzie organizował działania na terenie Gminy Ślesin. Trwają przygotowania do przeprowadzenia finału w warunkach innych niż zawsze. Jak będzie wyglądał ostatecznie finał będzie zależało od stanu pandemii , zarządzeń i...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
65 razy przeczytano