Zdjęcia: Henryk Zajfert

W ślesińskim Parku już po raz 20 odbył się Wakacyjny piknik Klubów Seniora orgaznizowany nieprzerwanie od 20 lat przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie. Przed 20 laty na Ślesińskiej plaży wakacyjne wojaże seniorów zapoczątkował Klub Seniora ze Ślesina, Tuliszkowa i Władysławowa.

Seniorzy corocznie spędzają pierwszy czwartek sierpnia w towarzystwie seniorów z zaprzyjaźnionych Klubów. Z roku na rok zwiększa się liczba uczestników pikniku w tym roku w ślesińskim parku bawiło się ponad 700 osób z 24 Klubów. W tegorocznej edycji pikniku w spotkaniu uczestniczyły kluby z: Koła, Wilczyna, Przykony, Starego Miasta, Skulska, Malanowa, Kościelca, Kazimierza Biskupiego, Władzimirowa, Wierzbinka, Sompolna, Cienina Kościelnego, Słodkowa, Orchowa, Ślesina, Władysławowa, Jezior Wielkich, Krzymowa, Tuliszkowa, Goliny, Dobrej , Lichenia i Szyszyńskich Holendrów.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji najważniejsza była zabawa taneczna
z zespołem Aplaus, piknikowiczów odwiedzili piraci z Karaibów, można było popłynąć stateczkiem po jeziorach ślesińskich, oraz posilić się przygotowanym grillem. Wszyscy zapowiedzieli, że będą za rok.

Źródło: https://www.facebook.com/mgokslesin

adminImprezyW ślesińskim Parku już po raz 20 odbył się Wakacyjny piknik Klubów Seniora orgaznizowany nieprzerwanie od 20 lat przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie. Przed 20 laty na Ślesińskiej plaży wakacyjne wojaże seniorów zapoczątkował Klub Seniora ze Ślesina, Tuliszkowa i Władysławowa. Seniorzy corocznie spędzają pierwszy czwartek sierpnia w towarzystwie...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
472 razy przeczytano