zosprp.pl

Między 15 a 17 czerwca 2018 roku w Licheniu Starym nad malowniczym Jeziorem Licheńskim odbędą się XII Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym.

Siedem konkurencji, wiele innych atrakcji oraz odbywające się równolegle w dniu 16 czerwca 2018 roku „Dni Lichenia” z pewnością przyciągną liczną publiczność i grono kibiców.

TVP3 Poznań jest patronem medialnym wydarzenia.

ORGANIZATORZY
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP i jego oddziały terenowe
Państwowa Straż Pożarna
Starostwo Powiatowe w Koninie
Gmina Ślesin
OSP Licheń Stary

PARTNER STRATEGICZNY
Aries Power Equipment Sp. z o.o. Generalny Przedstawiciel Honda Marine w Polsce.

PATRONAT HONOROWY Prezes Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Waldemar Pawlak

 

W Mistrzostwach Polski biorą udział załogi reprezentujące Ochotnicze Straże Pożarne, specjalizujące się w ratownictwie wodnym i powodziowym, dysponujące własnym sprzętem pływającym. Obowiązuje Regulamin Mistrzostw Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym.

adminImprezyMiędzy 15 a 17 czerwca 2018 roku w Licheniu Starym nad malowniczym Jeziorem Licheńskim odbędą się XII Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. Siedem konkurencji, wiele innych atrakcji oraz odbywające się równolegle w dniu 16 czerwca 2018 roku „Dni Lichenia” z pewnością przyciągną liczną publiczność i grono...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
378 razy przeczytano