Zdjęcia: Henryk Zajfert

Ponad 700 osób bawiło się 9 sierpnia na Wakacyjnym Pikniku Klubów Seniora w ślesińskim parku. Uczestnicy przyjechali z terenu czterech powiatów: konińskiego, tureckiego, słupeckiego i kolskiego.

W tegorocznym pikniku klubów seniora uczestniczyły kluby z Władysławowa, Przykony, Władzimirowa, Malanowa – Dziadowic, Kazimierza Biskupiego, Slodkowa, Koła, Sompolna, Starego Miasta,
Kościelca, Tuliszkowa, Orchowa, Wilczyna, Malanowa, Jezior Wielkich, Dobrej, Wierzbinka, Krzymowa, Skulska, Cienina Kościelnego, Goliny, Lichenia Starego, Szyszyńskich Holendrów i Ślesina. Seniorów serdecznie powitał Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin, Mariusz Zaborowski.

Piknik tradycyjnie odbywał się w parku miejskim w Ślesinie, kiedy niespodziewanie został na ponad pół godziny przerwany przez ulewny deszcz i burzę.

Seniorzy w tym czasie schronili się w pobliskim kościele parafialnym i salkach katechetycznych. Za pomoc w zabezpieczeniu piknikowiczów przed burzą organizatorzy serdecznie dziękują księdzu prałatowi Leszkowi Rybce. Pomimo przygód pogodowych zabawa przy muzyce zespołu Aplaus trwała do późnych godzin nocnych.

Organizatorem pikniku tradycyjnie był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie.

MCh

Tekst: Gazeta Ślesińska nr 8/91 2018

adminImprezyPonad 700 osób bawiło się 9 sierpnia na Wakacyjnym Pikniku Klubów Seniora w ślesińskim parku. Uczestnicy przyjechali z terenu czterech powiatów: konińskiego, tureckiego, słupeckiego i kolskiego. W tegorocznym pikniku klubów seniora uczestniczyły kluby z Władysławowa, Przykony, Władzimirowa, Malanowa - Dziadowic, Kazimierza Biskupiego, Slodkowa, Koła, Sompolna, Starego Miasta, Kościelca, Tuliszkowa, Orchowa, Wilczyna,...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
376 razy przeczytano