przegladkoninski.pl

Zostań strażakiem, który gasi pożary, usuwa powalone drzewa i ratuje życie! Chciałabyś spróbować swoich sił w zadaniach, które wykonują strażacy w trakcie swojej służby? A może po prostu jesteś fanem gier terenowych (lub miejskich)? Ta gra jest dla Ciebie! – zapraszają druhowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP w Licheniu Starym oraz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z powiatu konińskiego.

Już 4 sierpnia, tuż po zmroku, wszyscy chętni będą mieli okazję zmierzyć się z prawdziwie strażackimi wyzwaniami. Będzie to wyjątkowa okazja do zabawy i nauki, a także przygoda pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i prawdziwie strażackich zadań!

– Znajdź stacje, rozwiąż zagadki, weź udział w zadaniach przygotowanych przez Ochotnicze Straże Pożarne z całej okolicy, zdobywaj punkty i zawalcz o wygraną! – zapraszają organizatorzy.

Aby wziąć udział w grze należy zgłosić zespół 3-6 osób. W każdym zespole musi być przynajmniej jedna osoba pełnoletnia. Osoby niepełnoletnie uczestniczące w grze bez opiekuna muszą posiadać przy sobie pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział.

Przed grą i po jej zakończeniu, gracze, ich kibice i wszyscy zainteresowani będą mogli bawić się z DJ-em na plaży w Licheniu przy ognisku, kiełbaskach i korzystać z innych atrakcji np. festiwalu kolorów.

4 sierpnia, rejestracja od godz. 20.00, start – 21.30, meta – 23.30.

Źródło: Anna Chadaj – przegladkoninski.pl
adminImprezyZostań strażakiem, który gasi pożary, usuwa powalone drzewa i ratuje życie! Chciałabyś spróbować swoich sił w zadaniach, które wykonują strażacy w trakcie swojej służby? A może po prostu jesteś fanem gier terenowych (lub miejskich)? Ta gra jest dla Ciebie! – zapraszają druhowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP w Licheniu...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
115 razy przeczytano