Zdjęcia: Henryk Zajfert

10 grudnia 2017 r. przybycie Mikołaja na Rynek w Ślesinie poprzedziło uroczyste zaświecenie lampek na choince, która wskazywała miejsce oczekiwania Mikołaja przez dzieci.

Z myślą o gościu najmłodsi szybko nauczyli się piosenki, którą chętnie zaśpiewali na powitanie Mikołaja. Na scenie wystąpiła także Akademia Wokalna DoReMi z piosenką „Pierwsza Gwiazdka”, a Wiktoria Długołencka zaśpiewała piosenkę „Święta to czas niespodzianek”.

Wystąpił również zespół Quiet Voices w składzie: Aleksandra Piechocka, Klaudia Hejman, Kinga Żelichowska i Maria Rado.

W tym roku Mikołaj wylądował na dachu jednego z budynków, ale na zaproszenie burmistrza Mariusza Zaborowskiego szybko zszedł do zgromadzonych. Pomocy udzielili ślesińscy strażacy, którzy rozłożyli dla gościa wysuwaną drabinę. Mikołaj najpierw przywitał się z dziećmi, potem zatańczył i wręczył każdemu maluchowi czekoladowego mikołajka.

Teskt: Gazeta Ślesińska nr 12/2017

adminImprezy10 grudnia 2017 r. przybycie Mikołaja na Rynek w Ślesinie poprzedziło uroczyste zaświecenie lampek na choince, która wskazywała miejsce oczekiwania Mikołaja przez dzieci. Z myślą o gościu najmłodsi szybko nauczyli się piosenki, którą chętnie zaśpiewali na powitanie Mikołaja. Na scenie wystąpiła także Akademia Wokalna DoReMi z piosenką „Pierwsza Gwiazdka”, a Wiktoria Długołencka zaśpiewała piosenkę „Święta to...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
570 razy przeczytano