przegladkoninski.pl

Bardzo świątecznie zrobiło się dzisiaj na rynku w Ślesinie. Na wielkiej choince rozbłysły światełka, a quadem do dzieci przyjechał Mikołaj z prezentami. Upominki dla mieszkańców miał także zespół Quiet Voices działający przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury.

Tradycyjnie już życzenia mieszkańcom złożył burmistrz Mariusz Zaborowski, który włączył światełka na wielkiej choince stojącej na ślesińskim rynku. Pomagała mu w tym mała Julka. – Życzę zdrowych, wesołych i spokojnych świąt i do siego roku. Spotykamy się w sylwestra – powiedział ze sceny burmistrz Zaborowski. Zaprosił też na występ zespołu Quiet Voices, działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie, który nagrał w tym roku płytę z kolędami i piosenkami świątecznymi. – To wspaniałe dziewczyny, które pięknie śpiewają – dodał Mariusz Zaborowski. Można było się o tym przekonać podczas ich krótkiego występu. Ale na pewno głosy tych młodych wokalistek mieszkańcy będą mogli także podziwiać w domu, bo w prezencie otrzymali od zespołu płytę „Gmina Ślesin życzy Wesołych Świąt”.

Tradycyjnie już do dzieci przyjechał Mikołaj. Tym razem quadem. Miał dla najmłodszych słodkie prezenty.

 

Źródło: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński

adminImprezyBardzo świątecznie zrobiło się dzisiaj na rynku w Ślesinie. Na wielkiej choince rozbłysły światełka, a quadem do dzieci przyjechał Mikołaj z prezentami. Upominki dla mieszkańców miał także zespół Quiet Voices działający przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Tradycyjnie już życzenia mieszkańcom złożył burmistrz Mariusz Zaborowski, który włączył światełka na wielkiej choince stojącej...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
328 razy przeczytano