przegladkoninski.pl

Miał wystąpić już dobrych kilka lat temu podczas Dni Ślesina, ale wtedy z powodów osobistych, musiał koncert odwołać. Przyjechał teraz. Krzysztof Krawczyk, świętujący w tym roku 55-lecie swojej pracy artystycznej, był gwiazdą niedzielnej odsłony święta miasta i gminy „Styklowa nad Dylą”.

– Dziękuję, że udało mi się wygrać przetarg na tę imprezę – mówił artysta.

Wczoraj dopisała pogoda i frekwencja. Nie inaczej było dzisiaj. Z pewnością jubileuszowe, dwudzieste Dni Ślesina, można zaliczyć od udanych.

– Zorganizowanie takiej imprezy to bardzo duże wyzwanie. Dziękuję tym wszystkim, którzy byli w to zaangażowani – mówił ze sceny burmistrz Mariusz Zaborowski tuż przed koncertem legendy polskiej piosenki, czyli Krzysztofa Krawczyka. Sam artysta również złożył podziękowania burmistrzowi za zaproszenie, ale i swojemu przyjacielowi Norbiemu.

– Swego czasu przygarnął mnie do studia w Olsztynie i nagrałem tam najlepszą płytę wokalną – powiedział Krzysztof Krawczyk. To właśnie występ Norbiego poprzedził jego koncert w Ślesinie. Dziś na scenie zaśpiewała także Marta Podulka, znana z programu „The Voice of Poland”, ale nie mogło zabraknąć lokalnych artystów, którzy po południu zawładnęli sceną podczas Dni Ślesina.

Na finał przygotowano pokaz sztucznych ogni.

Źródło: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński

adminImprezyMiał wystąpić już dobrych kilka lat temu podczas Dni Ślesina, ale wtedy z powodów osobistych, musiał koncert odwołać. Przyjechał teraz. Krzysztof Krawczyk, świętujący w tym roku 55-lecie swojej pracy artystycznej, był gwiazdą niedzielnej odsłony święta miasta i gminy „Styklowa nad Dylą”. – Dziękuję, że udało mi się wygrać przetarg...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
446 razy przeczytano