facebook.com/mgokslesin

Już po raz drugi w świątecznym klimacie wokaliści z Akademii Wokalnej DoReMi powitały 15 grudnia swoich najbliższych na wyjątkowym corocznym koncercie piosenek świątecznych i kolęd, który odbył się w sali widowiskowej ślesińskiego domu kultury.

Wokaliści na scenie prezentowali się wyjątkowo pięknie. Elegancko ubrani, w mikołajkowych czapeczkach zaśpiewali piosenki o Mikołaju, nadchodzących świętach oraz kolędy. W miłej i świątecznej atmosferze zaprezentowali się: Alicja Zielińska, Zosia Kamińska, Maja Bartczak, Maja Wesołowska, Kornelia Kwiatkowska. Wiktoria Długołencka, Dominik Długołencki, Hania Zielińska, Maja Nitecka, Lena Nitecka, Kasia Muzykiewicz, Kasia Operacz, Iza Mrówczyńska, Zuzia Zalewska, Amelia Olas, Nadia Cichos i Agatka Nawrocka.

Nie zapomniano też o pamiątkowych dyplomach, słodkim upominku oraz bożonarodzeniowych życzeniach, które złożył rodzicom i wokalistom Michał Chmielewski – dyrektor M-GOK oraz Aleksandra Podlaska – instruktor ds. muzyki, która przygotowała dzieci do koncertu.

adminImprezyJuż po raz drugi w świątecznym klimacie wokaliści z Akademii Wokalnej DoReMi powitały 15 grudnia swoich najbliższych na wyjątkowym corocznym koncercie piosenek świątecznych i kolęd, który odbył się w sali widowiskowej ślesińskiego domu kultury. Wokaliści na scenie prezentowali się wyjątkowo pięknie. Elegancko ubrani, w mikołajkowych czapeczkach zaśpiewali piosenki o...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
495 razy przeczytano