Wszystkich sympatyków piosenki artystycznej zapraszamy na 12. edycję Festiwalu Ogólnopolskiego Piosenki Artystycznej FOPA ŚLESIN 2019. Gwiazdą festiwalu będzie zespół Czerwony Tulipan!


Prawie 20 wykonawców z różnych stron Polski zakwalifikowało się do dwunastej edycji Festiwalu Ogólnopolskiego Piosenki Artystycznej FOPA 2019 w Ślesinie. Impreza odbędzie się już jutro, 9 lutego, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Czerwony Tulipan.

W dniu festiwalu, czyli 9 lutego, odbędą się przesłuchania wykonawców, których ocenią jurorzy. Do tegorocznej edycji zakwalifikowało się ich 19. Nie brakuje artystów z Warszawy, Katowic, Łodzi, Krakowa czy Wrocławia, ale też reprezentujących nasz region. Kilka godzin później wszyscy poznają werdykt. O godzinie 19.00 wystąpią laureaci oraz gwiazda wieczoru, czyli grupa Czerwony Tulipan.

Organizatorem FOPA (dyrektorem artystycznym festiwalu jest Kamil Wasicki) jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie, a współorganizatorem Centrum Kultury i Sztuki w Koninie. Bilety na to wydarzenie można kupić w sekretariacie ślesińskiego M-GOK-u. Patronem medialnym FOPA jest „Przegląd Koniński”.

Marcin Szafrański – Przegląd Koniński
adminImprezyWszystkich sympatyków piosenki artystycznej zapraszamy na 12. edycję Festiwalu Ogólnopolskiego Piosenki Artystycznej FOPA ŚLESIN 2019. Gwiazdą festiwalu będzie zespół Czerwony Tulipan! Prawie 20 wykonawców z różnych stron Polski zakwalifikowało się do dwunastej edycji Festiwalu Ogólnopolskiego Piosenki Artystycznej FOPA 2019 w Ślesinie. Impreza odbędzie się już jutro, 9 lutego, w...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
320 razy przeczytano