facebook.com/mgokslesin/

25 lutego 2018 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbyły się III Mistrzostwa Gminy Ślesin FIFA CUP 2018 rozgrywanych na konsolach PlayStation i XBOX. W grupie szkół podstawowych Antoni Nowak obronił tytuł Mistrza FIFA CUP, natomiast grupie starszej mistrzem został Wiktor Dąbrowski.

W mistrzostwach brało udział 48 zawodników, 24 w grupie szkół podstawowych i 24 w grupie gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Po losowaniu drużyny i grupy każdy zagrał 5 meczy ligowych. Dwóch najlepszych z każdej grupy awansowało do rozgrywek finałowych gdzie dalej grano systemem pucharowym aby wyłonić Mistrza FIFA CUP 2018. Równolegle rozegrano turniej piłkarzyków, który tak jak turniej FIFA podzielono na grupy wiekowe. Tradycyjnie w przerwie turnieju wszyscy uczestnicy mogli posilić się pizzą.

Organizatorzy składają podziękowania za udostępnienie niezbędnego sprzętu do przeprowadzenia mistrzostw. Podziękowania dla Pani Aliny Soboty dyrektor Szkoły Podstawowej w Szyszyńskich Holendrach, Pani Ewie Szabelskiej dyrektor Szkoły Podstawowej w Licheniu, Pani Bożenie Balewskiej dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolengo w Ślesinie oraz Panu Pawłowi Donderowiczowi zastępcy dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolengo w Ślesinie, Pani Małgorzacie Kuligowskiej Sołtysowi Sołectwa Półwiosek Stary, Pani Elżbiety Jarka dyrektor Szkoły Podstawowej w Ostrowążu. Podziękowania również dla uczestników mistrzostw za użyczenie konsol i gier, Szymonowi i Antoniemu Nowaką, Adrianowi Adamczewskiemu, Kacprowi Chojnackiemu, Nikoli Majdeckiej, Alanowi Kopczyńskiemu, Łukaszowi Bladziakowi, Jakubowi Szczęsnemu, Michałowi Marciniakowi, Fabianowi Pilarskiemu, Oskarowi Pilarskiemu, Filipowi i Wiktorowi Dominiaką oraz Kacprowi Wilk.


Wyniki mistrzostw FIFA CUP grupa szkół podstawowych:
1 miejsce Antoni Nowak
2 miejsce Maciej Walczak
3 miejsce Bartek Palutka


Wyniki mistrzostw FIFA CUP grupa gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne:
1 miejsce Wiktor Dąbrowski
2 miejsce Arkadiusz Wilk
3 miejsce Łukasz Bladziak


Wyniki mistrzostw „Piłkarzyki” grupa szkół podstawowych:
1 miejsce Adam Głąbiak
2 miejsce Hubert Wcisłek
3 miejsce Witold Łachacz


Wyniki mistrzostw „Piłkarzyki” grupa gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne:
1 miejsce Łukasz Bladziak
2 miejsce Sebastian Sajniak
3 miejsce Kacper Wilk


Zwycięzcy otrzymali statuetki oraz nagrody.

adminImprezy25 lutego 2018 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbyły się III Mistrzostwa Gminy Ślesin FIFA CUP 2018 rozgrywanych na konsolach PlayStation i XBOX. W grupie szkół podstawowych Antoni Nowak obronił tytuł Mistrza FIFA CUP, natomiast grupie starszej mistrzem został Wiktor Dąbrowski. W mistrzostwach brało udział 48 zawodników, 24 w...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
238 razy przeczytano