Projekt „Lektura. I co dalej?” rozpoczęłyśmy od przeprowadzenia w oparciu o lekturę „Zaczarowana zagroda” warsztatów w klasach II. Dzisiaj pracowały z nami dzieci z ZSP w Ślesinie a w kolejnych dniach będziemy odwiedzać pozostałe szkoły z terenu naszej gminy. Początek warsztatów to oczywiście przeczytanie fragmentu książki. Potem był czas na wykonanie metodą origami pingwina, złożenie „lodowych kostek” i wykonanie pięknego igloo.

Po zajęciach z wszystkimi klasami zostanie sklejona makieta zaczarowanej zagrody, którą będzie można oglądać w budynku Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Ślesin.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

slesin.naszabiblioteka.com

Warsztaty dotyczące lektury pt.: „Zaczarowana zagroda” odbyły się 28 marca w szkołach w Licheniu Starym oraz w Wąsoszach, gdzie na zajęcia dzieci przyszły mimo odbywających się tam rekolekcji. Serdecznie za to dziękujemy.


slesin.naszabiblioteka.comKolejny dzień pracy z lekturą pt.: „Zaczarowana zagroda”. Dzisiaj odwiedziłyśmy klasy II w szkołach podstawowych w Ostrowążu i w Szyszyńskich Holendrach.


slesin.naszabiblioteka.com


Od 29 marca w budynku Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Ślesin możliwe jest podziwianie makiety, która została złożona z igloo oraz pingwinów wykonywanych przez uczniów klas II szkół podstawowych na terenie gminy Ślesin podczas warsztatów realizowanych w ramach projektu „Lektura. I co dalej?”.

adminBibliotekaProjekt „Lektura. I co dalej?” rozpoczęłyśmy od przeprowadzenia w oparciu o lekturę „Zaczarowana zagroda” warsztatów w klasach II. Dzisiaj pracowały z nami dzieci z ZSP w Ślesinie a w kolejnych dniach będziemy odwiedzać pozostałe szkoły z terenu naszej gminy. Początek warsztatów to oczywiście przeczytanie fragmentu książki. Potem był czas...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
318 razy przeczytano