facebook.com/SanktuariumLichen/

W dniach 8-10.02.2019 zapraszamy na rekolekcje dla małżeństw sakramentalnych pt. „Ile warte są wasze obrączki – o przysiędze małżeńskiej, czyli powrót do źródła”.

Już dziś zapraszamy do Sanktuarium w Święto Świętej Rodziny, przypadające w tym roku w niedzielę, 30.12, kiedy to szczególnie będziemy ogarniać modlitwą rodziny. Zachęcamy także do duchowej łączności, również poprzez transmisję na Facebooku.
W Święto Świętej Rodziny, 30.12, o godzinie 7.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji rodzin i rozpoczniemy Nowennę o miłość i pokój w rodzinie. W czasie Mszy Świętej o 12.00 nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz akt oddania rodzin Matce Bożej Licheńskiej, a po Eucharystii odbędzie się błogosławieństwo rodzin.

 

Zapraszamy na rekolekcje dla małżeństw sakramentalnych pt. „Ile warte są wasze obrączki – o przysiędze małżeńskiej, czyli powrót do źródła” prowadzone przez ruch duchowości małżeńskiej Equipes Notre Dame, dokładniej przez ks. Roberta Awerjanow i małżeństwo Barbarę i Krzysztofa Stasiaków. Na rekolekcje można również zabrać dzieci, ponieważ jest przewidziana dla nich opieka.

Zapisy i informacje:
 elektroniczna rezerwacja miejsc
https://www.end.org.pl/formacja/rekolekcje/
– we wszelkich sprawach związanych z rekolekcjami można kontaktować się także z: Anną i Leszkiem Gerste, e-mail: rekolekcje@end.org.pl

Miejsce rekolekcji: Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej – Licheń Stary

adminLicheńW dniach 8-10.02.2019 zapraszamy na rekolekcje dla małżeństw sakramentalnych pt. „Ile warte są wasze obrączki – o przysiędze małżeńskiej, czyli powrót do źródła”. Już dziś zapraszamy do Sanktuarium w Święto Świętej Rodziny, przypadające w tym roku w niedzielę, 30.12, kiedy to szczególnie będziemy ogarniać modlitwą rodziny. Zachęcamy także do duchowej...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
208 razy przeczytano