Źródło: LM.pl

Mieszkanki Tokio, stolicy Japonii, przybyły do licheńskiego sanktuarium. Podczas wakacji zwiedzają Polskę, poznają kulturę, historię oraz najciekawsze zakątki.


Yuriko Nishikawa przyleciała do Polski na zaproszenie swojej przyjaciółki, Marysi Gałat, z którą studiowała na Imperial College w Londynie. Dwa miesiące temu Polka poleciała do Japonii, a dziś gości azjatycką przyjaciółkę w Polsce.

– To jest moja druga wizyta w waszym kraju. Ludzie są bardzo mili i przyjaźnie nastawieni. Pomimo trudnej historii Polacy są dumnym narodem i to bardzo mi imponuje – powiedziała Yuriko Nishikawa.

 

W trakcie zwiedzania Polski, Marysia Gałat postanowiła zabrać przyjaciółkę do licheńskiego sanktuarium, w którym była jako dziecko.

 Pamiętam, że byłam w Licheniu, gdy była mała. Dlatego podróżując po Polsce postanowiłam, że warto pokazać jej to miejsce – wyjaśniła Polka, która na co dzień mieszka i pracuje w Londynie.

W planach mają także zwiedzenie Poznania, Wrocławia, Krakowa oraz Kielc.

adminLicheńMieszkanki Tokio, stolicy Japonii, przybyły do licheńskiego sanktuarium. Podczas wakacji zwiedzają Polskę, poznają kulturę, historię oraz najciekawsze zakątki. Yuriko Nishikawa przyleciała do Polski na zaproszenie swojej przyjaciółki, Marysi Gałat, z którą studiowała na Imperial College w Londynie. Dwa miesiące temu Polka poleciała do Japonii, a dziś gości azjatycką przyjaciółkę w...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
362 razy przeczytano