przegladkoninski.pl

Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej już w najbliższą sobotę, 26 stycznia, zaprasza do modlitwy z młodzieżą i za młodzież, czyli na spotkanie nazwane „Panama w Licheniu”. Będzie to duchowa łączność z uczestnikami Światowych Dni Młodzieży, jakie we wtorek rozpoczęły się w Panamie.

Przede wszystkim młodzież, ale nie tylko, zaprasza Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej na radosne spotkanie, podczas którego będzie czas na wspólną modlitwę, mszę świętą i adorację Najświętszego Sakramentu. 
– Odbędzie się to w duchowej łączności z papieżem Franciszkiem i uczestnikami tegorocznych Światowych Dni Młodzieży, jakie od wtorku trwają w Panamie – przyznał kustosz ks. Janusz Kumala. O oprawę muzyczną wydarzenia zadba zespół muzyczny wspólnoty charyzmatycznej „Ekipa dla Jezusa” z Lichenia. 

– Będziemy modlić się o gotowość przyjęcia słowa Bożego oraz podjęcia różnych darów powołania przez młode pokolenie – dodał kustosz.
Spotkanie odbędzie się w sobotę, 26 stycznia, a rozpocznie o godz. 16.30 w kaplicy Całunu Turyńskiego (sala ogrzewana). Na godzinę 18.00 wszyscy uczestnicy przejdą do bazyliki, gdzie zostanie odprawiona msza święta. Na koniec zaplanowano adorację Najświętszego Sakramentu.

adminLicheńprzegladkoninski.pl Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej już w najbliższą sobotę, 26 stycznia, zaprasza do modlitwy z młodzieżą i za młodzież, czyli na spotkanie nazwane „Panama w Licheniu”. Będzie to duchowa łączność z uczestnikami Światowych Dni Młodzieży, jakie we wtorek rozpoczęły się w Panamie. Przede wszystkim młodzież, ale nie tylko, zaprasza Sanktuarium Matki...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
346 razy przeczytano