W licheńskim sanktuarium zakończyły się warsztaty „Na fali wielbienia”. Wzięły w nich udział osoby z Polski, Anglii, Szwajcarii oraz Ukrainy.

– Formuła naszych warsztatów jest otwarta. Wpisują się one w nurt poznańskiego uwielbienia Boga, które rozpoczęliśmy 17 lat temu. Jesteśmy środowiskiem muzyków, ale także aktorów, plastyków, artystów – powiedział Leopold Twardowski, poznański muzyk, organizator warsztatów.

W wydarzeniu, które w Licheniu Starym zostało zorganizowane po raz pierwszy, uczestniczyło ok. 220 osób. W ramach spotkania uczestniczące osoby mogły skorzystać z kilku form warsztatowych, w zależności od zainteresowań. Były to warsztaty: wokalne, podstaw improwizacji, gitarowe, teologii charyzmatu, modlitwy o uzdrowienie, modlitwy tańcem oraz sportowe. Warsztaty praktyczne prowadziły osoby związane z poznańskim środowiskiem artystycznym Katarzyna Stroińska-Sierant z Akademii Muzycznej w Poznaniu, czy wokalistka Julia Rosińska-Kopala oraz wykładowcy szkół muzycznych.

Warsztaty zorganizowała Fundacja „Na fali wielbienia” z Poznania, zajmująca się organizacją Poznańskiego Wielbienia oraz Poznańskich Zaduszek Jazzowych.

 

Źródło: LM.pl

adminLicheńW licheńskim sanktuarium zakończyły się warsztaty „Na fali wielbienia”. Wzięły w nich udział osoby z Polski, Anglii, Szwajcarii oraz Ukrainy. - Formuła naszych warsztatów jest otwarta. Wpisują się one w nurt poznańskiego uwielbienia Boga, które rozpoczęliśmy 17 lat temu. Jesteśmy środowiskiem muzyków, ale także aktorów, plastyków, artystów – powiedział Leopold Twardowski, poznański...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
369 razy przeczytano