przegladkoninski.pl

Pierwszy turnus półkolonii organizowanych przez Bibliotekę Publiczną Gminy Stare Miasto oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych już się zakończył. Tydzień zajęć, zabaw i wycieczek był niczym woda na pustyni dla dzieci spragnionych dobrej zabawy i odpoczynku po trudach roku szkolnego.

Oprócz gier integracyjnych na miejscu, w bibliotece nie zabrakło wypadów do Kina za Rogiem w Starym Mieście czy na pobliski orlik. Organizatorzy zapewnili też trzy dni wyjazdowe, w trakcie których uczestnicy mogli podziwiać atrakcje w Galerii Kropka oraz Mikroskali, rozbijać fale na pokładzie Pawełka, grasować wśród drzew w Parku Linowym w Ślesinie, a nawet przejechać się na wodnej zjeżdżalni w kaliskim Aquaparku. Poza niewątpliwymi walorami rozrywkowymi dla dzieci oraz chwilami wytchnienia dla rodziców, biblioteczne półkolonie przyniosły także integrację dzieci z różnych klas i szkół oraz utwierdziły uczestników w przekonaniu, że „biblioteka nie jest taka straszna”.

Źródło: Olga Boksa – Przegląd Koniński
adminInformacjePierwszy turnus półkolonii organizowanych przez Bibliotekę Publiczną Gminy Stare Miasto oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych już się zakończył. Tydzień zajęć, zabaw i wycieczek był niczym woda na pustyni dla dzieci spragnionych dobrej zabawy i odpoczynku po trudach roku szkolnego. Oprócz gier integracyjnych na miejscu, w bibliotece nie zabrakło wypadów...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
357 razy przeczytano