facebook.com/osp.slesin/

Pracowicie zaczął się październik dla konińskich strażaków. W poniedziałek wzywani byli aż do 11 zdarzeń, w tym 3 pożarów.

Tuż po godzinie 4.00 strażacy zostali wezwani do pomocy w otwarciu mieszkania przy
ul. Zakole w Koninie. Po godz. 7.00 w Żychlinie na ul. Tuliszkowskiej doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów. Droga krajowa nr 72 była całkowicie zablokowana.

Do kolejnego wypadku doszło w poniedziałek tuż przed godz. 13.00 w miejscowości Biskupie, gmina Ślesin. Tym razem zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierująca skodą została przetransportowana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

Kilkanaście minut później w Koninie na ulicy Zakładowej również zderzyły się dwa samochody. W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana.

 

 

Po godz. 22.00 w miejscowości Brzeźno na ulicy Konińskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. Pas drogi w kierunku Warszawy był zablokowany. Kierujący samochodem osobowym został przetransportowany do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

Ponadto paliła się sucha trawa przy autostradzie A2 w miejscowości Barłogi, gmina Rzgów, barakowóz w miejscowości Przytuki, gmina Kleczew oraz około 10 arów poszycia leśnego w miejscowości Zdrojki, gmina Sompolno.

Strażacy usuwali plamę płynów eksploatacyjnych w Koninie na ulicy Spółdzielców oraz usuwali zagrożenie ze strony owadów błonkoskrzydłych w Starym Mieście na terenie przedszkola. Ponadto konińskich strażaków wezwano na osiedle Legionów w Koninie do zapachu gazu w budynku mieszkalnym wielorodzinnym.

Źródło:

adminInformacjePracowicie zaczął się październik dla konińskich strażaków. W poniedziałek wzywani byli aż do 11 zdarzeń, w tym 3 pożarów. Tuż po godzinie 4.00 strażacy zostali wezwani do pomocy w otwarciu mieszkania przy ul. Zakole w Koninie. Po godz. 7.00 w Żychlinie na ul. Tuliszkowskiej doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów....Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
432 razy przeczytano