umig.slesin.pl

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, iż 1 marca br. Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Koninie rozpoczęła realizację Projektu w ramach działania 6.3 Samozatrudnienie i przedsiębiorczość Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014+.
Projekt skierowany jest do osób, które ukończyły 30 rok życia,  są bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy lub bierne zawodowo i planują rozpocząć działalność gospodarczą. Osoby te powinny mieszkać na terenie jednego z powiatów: konińskiego, kolskiego, słupeckiego, tureckiego lub m. Konin.

W ramach realizowanego przez nas Projektu pn.: „Dotacje dla StartUpów 2” będzie można otrzymać wsparcie finansowe (tzw. dotację inwestycyjną) na zakupy inwestycyjne związane z rozpoczętą  działalnością gospodarczą oraz przez 12 pierwszych miesięcy prowadzenia firmy tzw. finansowe wsparcie pomostowe.

Rekrutację osób zainteresowanych skorzystaniem z ww. wsparcia rozpoczynamy już 16 kwietnia br.
W związku z powyższym, zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpropagowanie informacji nt. ww. Projektu wśród mieszkańców Państwa gminy i powiatu. Wierzymy, że wspólnymi staraniami dotrzemy do zainteresowanych i posiadających dobry pomysł na własny biznes.
W załączeniu przesyłamy dodatkowo wersję elektroniczną plakatu Projektu, którą można wykorzystać w celach promocyjnych.
Osoba do kontaktu w ramach Projektu: Renata Osztynowicz, tel. kom.: 691 503 935

Z poważaniem,
Krzysztof Gubański
Prezes Zarządu ARR SA w Koninie
adminEdukacjaInformacjeSzanowni Państwo, Mamy przyjemność poinformować, iż 1 marca br. Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Koninie rozpoczęła realizację Projektu w ramach działania 6.3 Samozatrudnienie i przedsiębiorczość Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014+. Projekt skierowany jest do osób, które ukończyły 30 rok życia,  są bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy lub bierne zawodowo i...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
301 razy przeczytano