przegladkoninski.pl

Od 1 maja, zgodnie z zarządzeniem burmistrza, wprowadzone są opłaty za parkowanie na terenie Przystani Miejskiej w Ślesinie. Jest drożej niż rok i dwa lata temu. Teraz powyżej 3 godzin trzeba zapłacić 10 złotych (wcześniej za pozostawienie auta dłużej niż 2 godziny należało uiścić opłatę w wysokości 6 złotych).

W 2017 i 2018 roku opłaty za parkowanie aut przy ślesińskiej plaży były takie same. Do pół godziny postój był darmowy, natomiast do 2 godzin wynosił 3 zł, a powyżej 2 godzin – 6 zł.

Od tego sezonu, który rozpoczął się 1 maja i potrwa do końca września, cennik jest inny, o czym możemy przeczytać w zarządzeniu burmistrza miasta i gminy dotyczącym opłat na parkingu niestrzeżonym na terenie Przystani Miejskiej w Ślesinie. Pozostawienie auta na mniej niż pół godziny jest nadal bezpłatne, natomiast postój do 3 godzin kosztuje 5 złotych, a powyżej 3 godzin – 10 złotych. Każda następna rozpoczęta doba to 10 złotych (wcześniej było to 6 zł).

Jak wyjaśniał nam niedawno burmistrz Mariusz Zaborowski, samorząd na tym nie zarabia, bowiem pieniądze z tych opłat są przeznaczane na porządkowanie plaży i terenu wokół. Warto dodać, że od tegorocznego letniego sezonu miejsca do wypoczynku będzie tutaj więcej.

Tekst: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński
adminInformacjeprzegladkoninski.pl Od 1 maja, zgodnie z zarządzeniem burmistrza, wprowadzone są opłaty za parkowanie na terenie Przystani Miejskiej w Ślesinie. Jest drożej niż rok i dwa lata temu. Teraz powyżej 3 godzin trzeba zapłacić 10 złotych (wcześniej za pozostawienie auta dłużej niż 2 godziny należało uiścić opłatę w wysokości 6 złotych). W...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
377 razy przeczytano