przegladkoninski.pl

31-letni mieszkaniec powiatu tureckiego utonął dzisiaj w kanale w Licheniu.
– Okoliczności wypadku są w tej chwili ustalane – mówi Marcin Jankowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

Do tragedii doszło około godziny 18.00. Z informacji przekazanej przez Sebastiana Andrzejewskiego, rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej wynika, że ratowników zaalarmowała rodzina mężczyzny. Na miejsce natychmiast wyruszyły wozy z łodziami ratunkowymi.

– Po wyłowieniu 31-latka podjęta została próba reanimacji, ale nie przyniosła rezultatów. Mężczyzna znajdował się pod wodą prawie godzinę – mówi rzecznik.

Tragedia wydarzyła się w kanale wpływającym do Jeziora Licheńskiego, nad którym znajdują się domki letniskowe.

 

Tekst: Anna Chadaj – Przegląd Koniński

 

Dramat rozegrał się około godz. 18:00. 31-letni mieszkaniec powiatu tureckiego z grupą znajomych wypoczywał nad ciepłym kanałem wpadającym do jeziora Licheńskiego. Nie wiadomo dlaczego wszedł do wody. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, nie jest wykluczone że był pod wpływem alkoholu.

Kiedy znajomi 31-latka zauważyli, że coś się z nim dzieje natychmiast wezwali pomoc. Płetwonurkowie wyłowili mężczyznę i próbowali go reanimować. Niestety nie udało się go uratować. Okoliczności tragedii będą wyjaśniane przez policję pod nadzorem prokuratury.

Tekst: Aleksandra Braciszewska – Benkahla – LM.pl

adminInformacje31-letni mieszkaniec powiatu tureckiego utonął dzisiaj w kanale w Licheniu. - Okoliczności wypadku są w tej chwili ustalane - mówi Marcin Jankowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Do tragedii doszło około godziny 18.00. Z informacji przekazanej przez Sebastiana Andrzejewskiego, rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej wynika, że ratowników...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
532 razy przeczytano