przegladkoninski.pl

Już po raz trzeci podczas Gali Przedsiębiorczości w Ślesinie wręczone zostały nagrody dla lokalnych przedsiębiorców. Przyznawane są w następujących kategoriach: mała firma roku, pracodawca roku, nestor biznesu, nowoczesna firma roku, filantrop roku oraz lider ekonomii społecznej.

To była już czwarta Gala Przedsiębiorczości w Ślesinie.
– Od samego początku moim zamysłem było, żeby podczas niej podziękować lokalnym przedsiębiorcom za ich ciężką pracę – mówił Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina podczas uroczystości w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. – Dzięki wam nasza gmina się zmienia, powstają ciekawe obiekty i miejsca, które wyróżniają nasz samorząd spośród wszystkich 14 gmin powiatu konińskiego.

Od trzech lat głównym punktem Gali Przedsiębiorczości w Ślesinie jest wręczenie nagród, przyznawanych przez kapitułę konkursową. Otrzymują je oczywiście lokalni przedsiębiorcy. Do kogo tym razem powędrowały statuetki i dla kogo rozbrzmiały fanfary? Laureat w kategorii „mała firma roku” to LIS-BUD Lisowscy z siedzibą w Teodorowie, natomiast „pracodawcą roku” została firma Szmidt z Biskupia. W kategorii „nestor roku” wyróżniono aż 5 podmiotów prowadzących działalność na terenie gminy. To Bank Spółdzielczy w Ślesinie, Maria i Tomasz Janasowie (prowadzący praktykę lekarską w ślesińskiej przychodni), Ryszard Górniak (prowadzący przychodnię w Licheniu Starym), Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane ELJAN Jana Lizika z Lichenia Starego oraz Zakład Handlowo-Usługowo-Transportowy „Klimczak” Marka Klimczaka z Lichenia Starego. „Nestorem roku” został Bogdan Boroński, właściciel ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego „Leśna Polana”, z kolei tytuł „lidera ekonomii społecznej” w tym roku przyznano OSP w Licheniu Starym.

Na finał Gali Przedsiębiorczości wystąpił Jacek Wójcicki.

 

Źródło: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński

adminInformacjeJuż po raz trzeci podczas Gali Przedsiębiorczości w Ślesinie wręczone zostały nagrody dla lokalnych przedsiębiorców. Przyznawane są w następujących kategoriach: mała firma roku, pracodawca roku, nestor biznesu, nowoczesna firma roku, filantrop roku oraz lider ekonomii społecznej. To była już czwarta Gala Przedsiębiorczości w Ślesinie. – Od samego początku moim zamysłem było, żeby...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
510 razy przeczytano